KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15111017
nr 1511 1017
Roland Bauduin. Signerad, daterad 1890, kvinna med hund. Olja på pannå, 24x18,5, yttermått inklusive ram: 52x48
Kondition: skadad ram
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.400 kr
måndag 12 december 2022
kl 20:29:55
4.000 kr
4.200 kr
4.200 kr
4.200 kr (Budbetjänt)
- Klassiska
12 dec
Klassiska
Läs mer om Klassiska